Reklamlar

Hakkımızda

Reklamlar

Radyo reklam ajansı olarak biz, tecrübemizle her zaman müşterilerimizi anlar ve onlara özel çözümler sunarız. Genel olarak bütün firmalarımıza eşit mesafede  yaklaşarak hizmet veriyoruz, müşterimizin yanında duruyoruz. Biz bir radyonun kendisini satması için kurduğu bir ajans değiliz.  Sizin marka ve kampanyalarınızı tüm kitlelere ulaştırmak için hizmet veren bir kurumuz.

Radyo reklam fiyatları değişkendir. Her radyonun, dinlenirliği, maliyetleri, kar marjı hedefleri, kalitesi, hedef kitlesi; radyonun saniye birim fiyatlarını etkiler. Bu yüzden reklamlar değişik fiyattan satılırlar. Sizin başka radyolarla şahsi dostluklarınız varsa biz araya girmeyelim. Çünkü biz hizmet veriyoruz bu hizmetinde bir bedeli olmalı, bu konu halen bazı kişilerce suistimal ediliyor fakat bir radyonun geliri olmalıki sizlere daha kaliteli içerikler hizmetler sunsun, ben o radyonun sahibini tanıyorum diye arayıp, kendi markanızı firmanızı ve karizmanızı 0,1-0,2 kuruş indirim için kullanmanızı tavsiye etmeyiz. Bizce bu hakkınızı daha önemli konular için kullanmalısınız. Bırakın reklamlarınızıda biz yapalım yani işin ehli yapsın size kazanımlar kalsın.

Radyo reklamcılığı sizin tercihlerinizle yaşayacaktır. İyi bir ajansa her zaman ihtiyacınız olacaktır. İşte o zaman Münih radyo olarak biz hep burada olacağız, sizleride Bekleriz.